Neaprėpiamame grožio pasaulyje kartas nuo karto atsiranda gana prieštaringai vertinamas grožio produktas, aplink kurį it bičių spiečius sukasi plepiosios kosmetikos mylėtojos ir bando jame įžvelgti tiek angeliškų, tiek demoniškų savybių. Būtent tokia priemone tapo jau kurį laiką itin aršių ir aštrių diskusijų sulaukianti populiarios Pietų Korėjos kosmetikos gamintojos TONYMOLY kaukė veidui Tomatox Magic White Massage Pack.


KMK_tomatox3


Sprendžiant iš pavadinimo,- kaip ir kas antras azijietiškas grožio stebuklas, Tomatox veido kaukė yra skirta balinti bei skaistinti odą, ją drėkinti ir minkštinti, o rezultatas, pasak gamintojo, turi matytis IŠKART. Viskas kaip ir būtų puiku, tačiau merginos tarytum rungtyniaudamos pateikia skirtingas šios kaukės efektyvumo versijas, vienos džiaugiasi pagražėjusiu veidu, o kitos netgi kaltina minėtą priemonę nesugebėjimu gydyti įsisenėjusios aknės ar randų nuo spuogų. Kiek kosmetikos mylėtojų, tiek ir jų vertinimo rezultatų, tačiau vien faktas, kad ant kas trečios korėjietės kosmetinio staliuko galima aptikti būtent minėtą TONYMOLY stebuklą, dar labiau pakursto smalsumą priemonę išbandyti. Ką gi, būtent tai mes ir padarėme ir dalinamės su Jumis, mano brangutės, TONYMOLY Tomatox balinančios ir odą skaistinančios kaukės matavimosi rezultatais.


KMk_Tomatox2


Su šia kauke susidūriau bemaž prieš metus, kuomet po nėštumo, siautėjant hormonams, mano dar gana patinusį ir į savo įprastą formatą negrįžusį veidelį nusėjo pigmentinės dėmės, jis atrodė pavargęs ir švelniai tariant nušiuręs… :(Ištaikius laisvą minutėlę ir beklaidžiojant po internetinę neaprėpiamybę kone kiekviename grožio kampelyje sutikdavau būtent ją, jos didenybę Tomatox kaukę ir visą ilgą sąrašą teigiamų jos savybių. Kadangi per savo ilgą ir kosmetingą grožio mylėtojos karjerą esu išbandžiusi begalę skambiais pažadais viliojančios (ir jų dažniausiai nepildančios) veido odai skirtos kosmetikos, paskendusi vaiko auginimo rūpesčiuose (ir pigmentinėse dėmėse) mintis apie korėjietišką stebuklą kaipmat išbarsčiau. Kol vieną gražią pavasario dieną mus su sūneliu aplankyti atvykusi draugė neįteikė – taip, taip – mano išvargusiai veido odai grožį ir sveikatą turėjusios sugrąžinti TONYMOLY Tomatox Magic White Massage Pack kaukės. Būtent tada, išbandžiusi šį grožio stebuklą, kone pirmą kartą pajutau, kad kosmetinės priemonės išties gali nuversti kalną negyvųjų ląstelių ir kone pobaisiai atrodančią nustekentą moterytę paversti porcelianinę aristokratišką veido odą turinčia princese. Jeigu rimtai, tai ši TONYMOLY Tomatox kaukė mane kone per porą mėnesių išvadavo nuo pigmentinių dėmių, kažkokiu mistiniu būdu sugebėjo netgi pagydyti dar nuo paauglystės užsilikusias post-aknės žymes, pašalinti veido odos paburkimą (ypač tai buvo matoma paakių srityse) bei suteikti veidui kone angeliško švytėjimo. Skamba gana neįtikėtinai, kad būtų tiesa, ar ne??? :) Tačiau nepaisant mano teigiamos šios kaukės naudojimo patirties, tam, kad jos poveikis maksimaliai atsiskleistų reikia laikytis kelių esminių gudrybių, kuriomis išskirtinai su Jumis, šioje savo kosmetinėje išpažintyje ir pasidalinsiu ;)


KMK_Tomatox1


TOMATOX gudrybė nr. 1: Gamintojas rekomenduoja naudoti kaukę užsitepus ją ant švaraus veido, po kurio laiko masažuoti apie porą minučių, palaikyti dar 5-10 min. ir nuplauti. Aš kaip ir dauguma šią kaukę bandžiusiųjų, didesniam efektui pasiekti po masažo laikau ją dar apie pusvalandį, tuomet odą šviesinantis ir skaistinantis  efektas būna maksimaliai matomas.


KMK_Tomatox5


TOMATOX gudrybė nr. 2: Kadangi kaukė po tų 30 minučių išbalina, paskaistina ir suteikia veidui švytėjimo ribotam laikui (bemaž 8 valandoms), ją labai rekomenduoju pasidaryti ryte. Malonios grietininės konsistencijos priemonė gana patogiai laikosi ant veido, gal kiek iš pradžių yra jaučiamas dilgčiojimas (taip priemonė prisotina odą aktyviuoju deguonimi), greitai nedžiūsta ir netraukia veido odos kaip molinės kaukės. Todėl šios kaukės teikiama nauda, savotiška azijietiška SPA procedūra galima lepintis netgi geriant kavą :) Be to, po šios procedūros tepamas skystas makiažo pagrindas (jeigu jo vis dar reikia, nes kaukė labai išlygina ir suvienodina odos spalvą) kuo ilgiausiai laikosi tarytum antra oda, veidas būna matinis ir skaistus visą ilgą darbo dieną.

TOMATOX gudrybė nr. 3: Kaukė yra gana tirštoka, todėl ją reikia įgusti paskirstyti ant veido gana plonu sluoksniu (kitaip labai greitai sunaudosite 80 g talpinančią gana realistiškai atrodančią pomidoro formos, kietos plastmasės užsukamą pakuotę). O tam, kad lengviau priemonę nuplautumėte, naudokite švelnią masažinę kempinėlę.


KMK_Tomatox4


TOMATOX gudrybė nr. 4: Kadangi kaukės pagrindą sudaro vaisinėmis rūgštimis, vitaminais bei mikroelementais bei antioksidantu likopenu turtingas pomidorų ekstraktas, ji tiesiog tobulai tinka problematiškai mišriai odai su išsiplėtusiomis poromis, odos nelygumais, akne.


KMK_Tomatox_ingredients


Man ši kaukė tapo tiesiog nepakeičiama kovojant su neaiškios kilmės bėrimais (ypač išlendančiais prieš moteriškas dienas), todėl vietoje ankstesnių penkių dabar prieš mėnesines ant veido vargais negalais išlenda vos vienas mažiukas spuogelis.

TOMATOX gudrybė nr. 5: Kaip ir apžvalgos pradžioje paminėtų korėjiečių, mano kosmetikos mylėtojos širdį (ir vonios staliuką) jau daugiau negu metus puošia šis simpatiškas TONYMOLY pomidoriukas. Kaukę darausi vieną-du kartus per savaitę, rytais, prieš svarbius renginius (kaip draugės vestuvės ar vaikučių krikštynos). Būtent tokio dažnumo užtenka tam, kad veido oda atrodytų išties nuostabiai – it pamojus stebuklinga gražios ir sveikos odos Tomatox burtų lazdele :)

P.S. Nors gana ilgai kaukę teko užsakinėti iš už jūrų marių ir laukti jos atkeliaujant į Lietuvą kone visą amžinybę, visai neseniai atradau TONYMOLY kosmetika prekiaujančius kaimynus latvius nikamax.eu Užsakant iš jų kone kiekviename siuntinyje randi bent kelis kitų korėjietiškų kosmetinių stebuklų mėginukus ir kaskart nesiliauji stebėtis azijiečių išradingumu :)

 

(c) KOSMETIKOS MYLĖTOJŲ KLUBAS