Ir toliau tęsiame savo šios vasaros korėjietišką kelionę, kurioje dalinamės patarimais, kokias kosmetikos priemones reikėtų pasirinkti, kad karštymečio sukeliami iššūkiai odai nesukeltų problemų. Šįkart pristatome ilgai lauktą riebios / mišrios odos savininkių kasdienybę palengvinančių blizgesį naikinančių servetėlių apžvalgą… Ankstesnes keturias korėjietiškos kelionės dalis galite rastičia.


KMK_TM_oil_film


5. TONYMOLY odos riebalus sugeriančios servetėlės OIL CONTROL FILM 3M.


KMK_TM_oil_film_frontKMK_TM_oil_film_back


Na ir desertui norėčiau mišrios problematiškos odos savininkių dėmesio. Man tokiai pat blizgančianosiai kaip ir Jūs, pagaliau pavyko atrasti tikrą perliuką, kuris padės itin greitai ir paprastai pataisyti gamtos mums dovanotą odos blizgėjimą. Šios servetėlės mano dėmesį patraukė ne tik dėl netipinės nepopierinės savo išvaizdos, bet ir dėl itin patogios pakuotės.


KMK_TM_sheetsKMK_TM_oil_film_open


Na o išbandžius, praktiškai pastebėjau, kad dėl savo minkšto ir paslankaus plėvelės tipo paviršiaus jos ne tik itin gerai suteikia odai matiškumo (netgi naudojant ant makiažo), bet ir gerokai apramina besiriebaluojančias veido vietas, todėl oda pradeda išskirti mažiau sebumo. Servetėlių pakuotėje yra labai daug, t.y. 50 vnt., o bent jau man dienai užtenka jų vienos ar dviejų.


KMK_TM_oil_film_


Taigi griebkite visas arba bent jau vieną iš mano atrastų ir rekomenduojamų korėjietiškų gėrybių (aš užsisakau iš kaimynų latvių nikamax.eu), kad su šiomissuperpriemonėmis galėtumėte drąsiai mėgautis vasara mieste be neigiamų pasekmių savo grožiui:)