GERESNIS UŽ EOS tik KISS KISS… Kad priemonių lūpoms puoselėti niekada nebūna per daug – tikrai man pritarsite, ypač žiemos metu mūsų pūstosios lūpytės reikalauja ypatingos priežiūros ir apsaugos. Todėl šiuo metu įvairių formų, dydžių, sudėčių ir poveikio sveikų ir gražių lūpyčių draugai gyvena tiek ant mano kosmetinio staliuko, tiek kosmetinėje, tiek rankinuke ir netgi vienas (dėl viso pikto, atsargai) slepiasi džinsų kišenėje. Tačiau aš kaip tikrųųųųų tikriausia aistringa kosmetikos mylėtoja nesiliauju ieškoti ir bandyti vis naujų lūpyčių maitinimui, drėkinimui ir apsaugai skirtų priemonių. Tokiu keliu mano kosmetikyną papildė ir šis na jau laaaabai išskirtinis lūpų balzamas – TONYMOLY Kiss Kiss Essence Balm, kurio pavadinimas svajingai žada bučinio vertas lūpas. Nagi nagi, ar tikrai??? :)

Visų bučkių bučKiss Na kad šį balzamuką verta griebti vien dėl jo bučiuokliškos pakuotės – neverta net ginčytis :) Tvirto blizgaus raudono plastiko blizgio dėžutė tikrai neturi konkurencijos tarp visų mano matytų lūpoms skirtų priemonių. Nors daugumą bandžiusiųjų skundžiasi, kad jo pakuotė per didelė, tačiau man tai kaip tik tapo privalumu, nes tuomet tampa labai lengva jį rasti ir pagriebti mano talpioje (atrodo netgi dugno neturinčioje) rankinėje. Lūpyčių formos pakuotė labai lengvai atsisuka ir joje randame plastmasinį dangtelį, o jau jį nuėmus – medaus kvapo (su vos vos jaučiama obuoliuko nata) ir konsistencijos (tačiau nelipnią) priemonę. Sprendžiant iš pavadinimo Essence Balm (esencinis balzamas) ir mineralais, aminorūgštimis, vitaminais praturtintos sudėties, ši priemonė lūpoms turėtų pasižymėti ženkliai stipresniu poveikiu, negu mums įprasti lūpų blizgiai. Tuo įsitikinau, kuomet per pačius šalčius teko nemažai laiko praleisti lauke, kuomet netgi mano mėgstamiausias lūpų balzamas buvo bejėgis apsaugoti mane nuo atšiaurių oro sąlygų. Po kelių valandų buvimo lauke balzamas vis dar tvirtai laikėsi ant lūpų ir jas veiksmingai saugojo. TONYMOLY Kiss Kiss esencija lūpoms gali būti tepama tiek pirštais (jeigu jie švarūs, be abejo), tiek specialiu teptuku ar vatos pagaliuku, puikiai pasiskirsto ant lūpų, nepalikdama nemalonaus riebumo pojūčio, subtiliai blizga, netgi kiek paputlina lūpas (kaip, beje, žada gamintojas), neturi jokio skonio, tik vos juntamą medaus aromatą, na ir yra bespalvė, taigi lūpų nedažo. Būnant lauke ar patalpoje priemonė palaipsniui susigeria į lūpas (šilumoje lūpytės ją suvalgo greičiau), palikdama jas lygut lygutėles, sudrėkintas bei pamaitintas, todėl šį balzamą galima drąsiai naudoti ir kaip lūpas sausinančių dažų pagrindą. Be to, šis balzamas ypač tiks vasarai, nes turi apsaugą nuo saulės SPF 15 ir tokiu būdu neleis lūpoms nei džiūti, nei raukšlėtis (nes UV spinduliai naikina už lūpų putlumą ir stangrumą atsakingas medžiagas kolageną ir elastiną).

Taigi apibendrinant, kaip patyrusi ir ne vieną ne dvi ir netgi ne tris priemones lūpoms išbandžiusi kosmetikos mylėtoja, galiu drąsiai teigti, kad ši TONYMOLY esenciją lūpoms turi visas tobulam lūpyčių draugui reikalingas savybes: maitina, drėkina, saugo, nuostabiai kvepia, netgi jas kiek paputlina ir svarbiausia, turi mergaitiškiausią visame kosmetiniame pasaulyje pakuotę. O šį lūpyčių gražintoją galima rasti ir saugiai užsisakyti iš mūsų kaimyninės Latvijos iš nikamax.eu :) Labai rekomenduoju :) Saldžiausias Jums BUČKISS, mano brangutės :*

(c) Kosmetikos mylėtojų klubas