Karščiausias šios vasaros korėjietiškos kosmetikos penketukas: gražios odos išgyvenimo vadovas vasarą leidžiančioms mieste

Pastaruoju metu kuo toliau tuo labiau galiu save tituluoti aistringa korėjietiškos kosmetikos mylėtoja, nes minėtų priemonių lobynas mano kosmetinėje karalystėje nenumaldomai didėja. Kaip beje, sunkėja ir dėžės su užsakytais produktais iš nikamax.eu:) Šįkart atsakingai ruošdamasi naujajam taaaaip išsiilgtam vasaros sezonui, labai nuodugniai ir kruopščiai stengiausi atrinkti 5 priemones, kurios padės man (didžia dalimi) leidžiančiai vasarą ir atostogaujančiai mieste, tinkamai pasirūpinti ir apsaugoti odą nuo karštojo sezono ir miesto jai teikiamų iššūkių. Ir kaip visuomet skubu lekiu savo korėjietiškais kosmetiniais atradimais dalintis su Jumis!!!


KMK_TM_all


1. TONYMOLY apsauginis kremas veidui DUST AND THE CITY FACE LOCKING CREAM. Pirmiausia kuo turėtume pasirūpinti, kad mūsų oda įgautų tinkamą atsparumą vasaros metu mieste tykantiems pavojams: ypač aktyviai veikiantiems ir odai be galo žalingiems UV spinduliams, drėgmės netekimui ir kas be ko, – užterštumui (išmetamosioms dujoms, sunkiesiems metalams ir dar visokioms baisybėms…) tai, – veido apsauga, t.y. kremas, kuris ne tik ją intensyviai drėkintų, saugotų nuo saulės, bet ir sudėtyje turėtų gausybę miesto teršalus neutralizuojančių antioksidantų. Būtent toks ir yra mano atrastas, išbandytas ir rekomenduojamas TONYMOLY nuo miesto agresorių apsaugantis kremas Dust and the City.


KMK_TM_dust_and_the_city_cream.jpg


Nors aprašyme gamintojas labiau pabrėžia šios priemonės mechaninius sugebėjimus padengti odą apsauginiu sluoksniu ir neleisti jokiems jai kenkiantiems neigiamiems veiksniams patekti gilyn (bei turėti įtakos tokiems odos nemalonumams kaip raukšlės, pigmentacija, sausumas ir t.t.), visgi man šis kremas labiausiai patiko dėl savo tiesiog rekordinio antioksidantinių medžiagų ingredientų sąrašo (iš kurių dauguma tikrai nematyti ir išskirtiniai). Be to, minėta priemonė savo sudėtyje netgi turi nuo man itin aktualios problemos – kuperozės – odą saugančių augalinių ekstraktų. Ir galiausiai, nors perskaitęs kremo aprašymą pradedi manyti, kad jis gana sunkus ir odą storu sluoksniu dengiantis – mano bandymai parodė kaip tik atvirkštinį variantą, – kremukas lengvas bei gaivus, ilgam suteikiantis komforto jausmą, visai nesijaučiantis ant odos, geraidraugaujantis su makiažu, odą intensyviai drėkinantis (ir dėl to suteikiantis mano mišriai odai matiškumo). Gal kiek nepatiko sudėtyje esantis alkoholis (Alcohol), bet jo neigiamo poveikio savo jautriai odai visiškai nepajutau:)


KMK_TM_cream


Kitoje dalyje skaitykite apie kitą šios vasaros korėjietišką superproduktą – TONYMOLY vėsinantį kremą paakiams iš nikamax.eu Jeigu pirmosios norite sužinoti apie pasirodžiusią apžvalgą – prenumeruokite tinklaraštį – mygtukas dešinėje:)