Nežinau kaip Jus, mano gražutės, bet mane jau gerokai pradėjo slėgti nesibaigianti dargana, šaltis, tamsa ir nuolatinis miego trūkumas. Vieną dieną šokinėjant tai per pusnis, o jau kitą – per lietuviškos žiemos ypatumais laikomas balas, pradėjau jausti, kad per šventes pozityvumo, geros nuotaikos ir energijos pakrautos mano baterijos į sausio pabaigą jau beveik išsikrovė ir man gyvybiškai reikia atostogų. Prieš akis kaipmat atsivėrė nesibaigiantis jūros mėlis, saulė ir nerūpestingas savęs gražiosios lepinimas visais įmanomais malonybiniais būdais. Svajoti niekas nedraudžia, bet gyvenimiškos realybės planuose, deja, kelionės į egzotiškus šiltuosius kraštus man šiuo metu nenusimato. Tačiau nebūčiau aš užkietėjusi kosmetikos mylėtoja, jeigu nesumąstyčiau, kaip gi kitaip (daug paprastesniais, bet tikrai neprastesniais) būdais palepinti save ir savo nuo žiemos negerovių akivaizdžiai nukentėjusią odą.


KMK_South Korea


Kaip mano oda Pietų Korėjoje atostogavo

Jau esu Jums minėjusi, kad korėjietės yra tiesiog pamišusios dėl intensyviai drėkinančių kosmetikos priemonių, o ypač dėl naktinių (t.y. per visą naktį paliekamų) veido kaukių, vadinamųjų Sleeping Pack. Taigi nusprendusi, kad ir mano gerokai pasausėjusiai ir ištroškusiai veido odelei reikėtų gero ją reabilituosiančio naudingųjų medžiagų kokteilio, nukeliavau į savo pamėgtą korėjietiškos kosmetikos lobyną nikamax.eu, tikėdamasi rasti veiksmingą naktinę kaukę. Net pati nepastebėjau, kaip budrioji kosmetikos mylėtojos akis užkliuvo už jūros mėlio spalvos pakuotės mistiniu pavadinimu Aquaporin, kuri žadėjo įkrautivandens į mano nuo žiemos šalčių ir sauso oro pavytusį veidelį.


KMK_TM_Aquaporin


Sprendžiant iš šios intensyvaus poveikio kaukės aprašymo – ji turėjo būti tikru jaunystės eliksyru!!! Šios TONYMOLY naktinės kaukės pagrindą (kaukė priklauso drėkinančiai serijai Aquaporin) sudaro specialūs membraniniai baltymai akvaporinai, kurie yra mūsų odos paviršiniame sluoksnyje ir yra atsakingi už drėgmės pusiausvyros (ir be abejo, sveikos ir stangrios odos) išlaikymą. Be to, priemonė yra pildyta tokiomis jūros gėrybėmis kaip terminis planktonas, spirulina ir chlorelomis, kurios aktyviai drėkina, maitina ir palaiko odos imunitetą, veikia priešuždegimiškai (t.y. kovoja su spuogais), didina odos elastingumą. Kitos kaukėje esančios veikliosios medžiagos kaip hialurono rūgštis, levandos, apelsinmedžio, bergamotės, sandalo ar rožės ekstraktai užpildo visas odos grožiui ir sveikatai reikalingas medžiagas. Na skamba išties viliojančiai :)Tačiau kaip gi yra iš tikrųjų.

Maži grožio lašiukai…

Pirmiausia prisipažinsiu, kad man iš pradžių buvo gana keista naudoti kaukę, kurios nereikia (kaip mums vakarietėms įprasta) nuplauti po keliolikos minučių. Atrodė, kaip čia taip – eiti miegoti su geru priemonės sluoksniu ant odos, ar neištepsiu pagalvės ir ar nuo tokios maitinančių medžiagų gausos neužsikimš mano mišrios ir gana jautrios odos poros. Šios TONYMOLY naktinės kaukės naudojimas man tapo tikru atradimu – nuo pat jos konsistencijos iki be abejo, poveikio.

KVAPAS. Kaukė turi vos juntamą egzotinius citrusinius vaisius primenantį gaivų aromatą. Matyt, gamintojas tikrai pasirūpino, kad užsitepus ją ant veido ir einant miegoti susapnuotum atostogas šiltuose kraštuose su kokteiliuku rankose :)

PAKUOTĖ. Taip pat man be galo patiko ne tik akvamarininė Žydrąją lagūną primenanti jos spalva, matinis neslydus paviršius, bet ir gana siauras kaukės dozatorius. Be to, mano švaros ir tvarkos fanatikės širdį paglostė tai, kad pakuotė turėjo apsauginę plėvelę.


KMK_TM_Aquaporin2


KONSISTENCIJA. Šioje srityje manęs laukė didieji atradimai. Tik išspaustos ant švarios nuvalytos veido odos užteptos kaukės spalva yra balta, o tekstūra – gelinė.


KMK_TM_Aquaporin3.jpg


Tačiau vos pradėjus ją skirstyti ant odos, priemonė kaipmat geriasi, o ant odos yra akivaizdžiai matomi maži vandens lašiukai. Na stebuklų stebuklas, mano brangutės!!!


 

KMK_TM_Aquaporin4.jpg


POVEIKIS. Atsikėlus ryte po tokio saldaus grožio miego – oda atrodo tiesiog pasakiškai: lygi (išsilygina smulkios raukšlelės), švelni (ji tokia tampa vos užsitepus šią kaukę ant veido), vienodos spalvos ir svarbiausia (kas ypač aktualu man mišriaodei), be nepageidaujamo blizgesio ant mano žaviojo veidelio. Taigi galiu drąsiai daryti išvadas, kad šis kosmetinis stebuklas yra dar vienas TONYMOLY produktas, kuris išties puikiai išpildė savo pažadus – intensyviai sudrėkino ir atgaivino mano odą. Drėkinantis ir odą skaistinantis Aquaporin Water Recharging Sleeping Pack efektas išsilaikė maždaug savaitę. Kaip rekomenduoja pats gamintojas, intensyviam odos drėkinimui šią kaukę galima naudoti bet kuriuo dienos metu, nebūtinai laikyti per visą naktį. Taip pat ši kaukė labai tiks keliaujančioms lėktuvu, nes dėl itin paprasto naudojimo (po skrydžio tereikia nuvalyti priemonės likutį servetėle) priemonė leis išvengti odos sausumo ir sudirgimo.

Taigi, mano brangutės, kada Jūsų oda paskutinį kartą turėjo atostogas…??? :)Kelialapį į kosmetiniais stebuklais garsėjančią Pietų Korėją rasite čia :)

(c) Kosmetikos mylėtojų klubas