Ir toliau tęsiu savo šios vasaros korėjietišką kelionę, kurioje dalinuosi patarimais, kokias kosmetikos priemones reikėtų pasirinkti, kad karštymečio sukeliami iššūkiai odai nesukeltų problemų. Pirmą dalį apie apsauginį veido kremą rasitečia.

2. TONYMOLY vėsinantis kremas paakiams AQUAPORIN COOLING EYE STICK.


KMK_TM_eye_coooling_stick


Su TONYMOLY intensyviai drėkinančia linija Aquaporin jau esu Jus supažindinusi savo apžvalgoje apie minėtos serijos naktinę kaukę. Šios linijos pagrindą sudaro sudėtyje esantys baltymai akvaporinai, kurie turi tiesiog neįtikėtiną savybę transportuoti drėgmę į gilesnius odos sluoksnius ir ilgą laiką saugoti odą nuo drėgmės netekimo bei įvairios jūrinės kilmės gėrybės (planktonas, spirulina, chlorela ir mineralinis vanduo). Taigi rinkdamasi vasariškai lengvą, tačiau tuo pat metu intensyviai ploną bei greitai drėgmės (ypač vasarą) netenkančiai paakių sričiai tinkančią priemonę, kažkodėl iškart pagalvojau apie būtent šį produktą – TONYMOLY vėsinantį pieštuką paakiams.


KMK_TM_eye_cooling_stick_


Tiesą pasakius, man jis tiek savo pakuote, tiek kvapu (šis specifinis kvapas buvo būdingas ir šios serijos kaukei) labiau priminė paprasčiausius pieštukinius klijus, o ne priemonę paakių odai:) Tačiau išbandžius ir panaudojus pieštuką praktiškai – būtent tokia pakuotė man pasirodė be galo patogi, leidžianti greitai ir neperdozuojant (kaip tai būna su paprastais paakių kremais) naudotis šiuo dar vienu nuostabiu korėjietišku stebuklu ir kaip teigia gamintojas, visur šią priemonę nešiotis ir esant poreikiui (t.y. paakių sausumui, įtampai, labai sausam orui) ja naudotis. Na ir galiausiai apie poveikį. Tiesą pasakius, tokio šio gana paprastai atrodančio pieštuko efekto nesitikėjau, nes pasąmoningai (bent jau man) veiksmingas paakių kremas turi būti riebus ir jaustis ant odos. Tačiau džiaugiuosi, kad ši ultralengva, lengvai naudojama priemonė sugebėjo paneigti šį mano įsitikinimą – ir geriausiai ir greičiausiai iš visų mano bandytų (o jų buvo tikrai nemažai) sugebėjo pašalinti nemalonų paakių odos tempimą, pašviesinti paakius, išlyginti smulkias raukšleles bei kažkokiu mistiniu būdu suteikti neįtikėtiną lengvumo jausmą akių sričiai:) Ir baigiamasis žodis dėl pieštuko šaldomojo efekto, kurį gamintojas nurodo aprašyme ir pavadinime (angl.cooling), – man šis pieštukas nepasirodė labai jau šaldantis (nebent gal tik vos vos ir kokių 30 sekundžių), tačiau gaivumą ir komfortą ant paakių odos pajutau labai gerai:) Ir kaip beje, itin greitą patinusių paakių efekto šalinimą rytais:)


KMK_eye_cooling_stick_box


Taigi nuo šiol šis TONYMOLY Aquaporin paakių pieštukas – vienareikšmiškas mano kosmetikyno must-have. Na o kitoje karščiausias šios vasaros “Korėjietiškos kosmetikos penketukas: gražios odos išgyvenimo vadovas vasarą leidžiančioms mieste” dalyje skaitykite apie kitą šios vasaros korėjietišką superproduktą – TONYMOLY ekologišką drėkinantį bambuko vandenį išnikamax.eu Jeigu pirmosios norite sužinoti apie pasirodžiusią apžvalgą – prenumeruokite tinklaraštį – mygtukas dešinėje:)