Kodėl jis??? Šis svajingo pavadinimo rankas maitinantis ir balinantis kremas mane patraukė dėl dviejų esminių dalykų – itin turtingos rankas drėkinančios bei puoselėjančios sudėties ir… taip, taip, – be galo, be krašto nuotaikingos pakuotės. Šis TONYMOLY Panda’s rankų kremas priklauso to paties pavadinimo korėjietėms itin aktualiomis balinamosiomis savybėmis pasižymininčiai linijai, kurią sudaro veido ir kūno priežiūros priemonės. Tiesą pasakius, kažkada nuo šio kremuko ir prasidėjo mano pažintis su korėjietiškais kosmetiniais stebuklais, kuri netruko peraugti į didelę ir nuoširdžią meilę… :) Taigi trumpai aprašysiu, kodėl būtent šiam žavingam pandukui (arba netgi pandinui) aš taip greitai atidaviau savo ranką ir širdį :)

Vyrukas iš stuomens ir iš liemens O taip, – šis mažasis vyrukas išties puikiai sudėtas – juodai balta kremo pakuotė pagaminta iš gana tvirto plastiko, netgi su specialiai iškilusiomis ausytėmis ir letenėlėmis, viena iš jų laiko bambuko šakelę (šis augalas yra pagrindinė kremo sudedamoji dalis). Pats kremukas slepiasi pandutės viduje ir tam, kad jį pasiektume, reikia tiesiog atsukti viršutinę jos kūno dalį-dangtelį bei nuimti apsauginį plastikinį dėkliuką nuo apatinės dalies. Gana tirštokas baltos grietininės konsistencijos ir specifinio akacijų kvapo tepaliukas savo sudėtyje turi su pigmentinėmis dėmėmis, paraudimais ir nelygumais kovojančio niacinamido, regeneruojančio bambuko ir maitinančio medaus ekstraktų bei nuo neigiamo aplinkos poveikio apsaugančio sviestmedžio sviesto. Nors iš pirmo žvilgsnio gana riebokas, bet tepamas plonu sluoksniu, vos per kelias minutes susigeria, nepalikdamas jokios plėvelės ar diskomforto.

O kadangi šis TONYMOLY rankų kremas dėl savo turtingos sudėties ir sunkokos konsistencijos labiau tinka šaltąjam ir mūsų rankų netausojančiam sezonui – žiemai – juo gausiai ištepu rankas ir palieku nakčiai. O atsikėlus ryte, mano rankutės iš tikrųjų atrodo taip, kaip žada gamintojas – lygios ir švelnios. Be to, dėl gerai sudrėkintos ir pamaitintos odos, smulkios raukšlelės ant rankų tampa nepastebimos, kaip ir iškilesnės ir darbščiųjų mūsų pagalbinininkių nepuošiančios kraujagyslės. Toks rankų puoselėjimo ritualas (be abejo, atliekamas pavyzdingai kas vakarą) leidžia ilgam pamiršti apie sausumą bei tempimo jausmą dienos metu. Na ir galiausiai, kažkokio ypatingo balinančio šio Panda’s kremo efekto aš nesulaukiau, nes mano rankos ir taip yra aristokratiškos baltos spalvos ir kremą naudojau jau išblukus vasariniam įdegiui. Tačiau negalėjau nepastebėti, kad vos tik ištepus rankas šia priemone, jų spalva, kaip ir beje, paviršius, tiesiog akimirksniu suvienodėja ir susilygina. Bet kaip ir kiekviena kosmetinė priemonė, ši taip pat turi vieną esminį trūkumą – tai gana maža, vos 30 g talpa. Nors kremo reikia visai nedaug ir jis gana ekonomiškai vartojamas, visgi norėtųsi žaviąja pandute džiaugtis kuo ilgiau… Tačiau aš tikrai nebūčiau užkietėjusia kosmetikos mylėtoja, jeigu šiam mažam trūkumui nesugalvočiau savojo originalaus sprendimo. Ogi pasibaigus kremui (man jo užtenka visai žiemai) indelio turinį užpildau kitu tuo metu mėgstamiausiu rankų kremu ir taip su savo mylimąja pandute nebesiskiriu dar kurį laiką. Nuotaikingą pakuotę nešiojuosi su savimi rankinuke ar kūrybiniam įkvėpimui tiesiog laikau ant darbo stalo :) Ir kur šį gražuolį rasti??? Na ir lemiamą žodį reikėtų tarti dėl šio kremuko užsakymo ir pirkimo. Kadangi Lietuvoje oficialiai šios kosmetikos nėra, anksčiau teko nukeliauti kryžiaus kelius ir laukti kone mėnesį kol minėtas pandukas pasieks mane ir Lietuvą. Tačiau visai neseniai Facebook pamačiau reklamą, kad kaimynai latviai nikamax.eu pradėjo prekiauti korėjietiška TONYMOLY produkcija, taigi pabandžiau užsakyti iš jų, juolab, kad ir kainos pas juos gerokai žemesnės, negu man teko siųstis iš kitur. Siuntinukas atkeliavo per rekordinį laiką – 4 dienas ir dar gavau mėginukų. Labai rekomenduoju ;) Kas gi nemyli PANDŲŲŲŲŲ??? :))))

(c) Kosmetikos mylėtojų klubas