Ir toliau tęsiame savo šios vasaros korėjietišką kelionę, kurioje dalinamės patarimais, kokias kosmetikos priemones reikėtų pasirinkti, kad karštymečio sukeliami iššūkiai odai nesukeltų problemų. Šįkart pristatome ilgai lauktą TONYMOLY BB kremo Aura apžvalgą…

4. TONYMOLY BB maskuojantis kremas LUMINOUS GODDESS AURA BB CREAM, spalva 01.

Kad korėjiečiams turėtume dėkoti už šiandien visų mėgstamą bei daugumos nepakeičiama (ypač vasarą) laikomą odos priežiūros ir maskavimo priemonę – BB kremą, – turbūt žino kiekviena kosmetikos mylėtoja (na labai tikiuosi…:) Ir kiek man tenka nuolat įsitikinti, kiek vakariečiai bebandytų kopijuoti originalą ir mums bandytų siūlyti savuosius BB variantus – geriausiųjų ir daugiafunkciškiausiųjų titulą be konkurencijos išsaugo būtent korėjiečiai. Apie TONYMOLY Aura BB kremą esu girdėjusi tiek gero, kad pagaliau nutariau išbandyti šią gimtojoje Korėjoje (kaip ir kitame neazijietiškame pasaulyje) be galo populiarią maskavimo priemonę.


KMK_TM_aura.jpg


O pagaliau išbandžiusi ir ant savo dailiojo veidelio spėjusi pajusti visą šio BB kremo teigiamą poveikį, dar ilgai negalėjau patikėti, kad gana neišvaizdžioje pakuotėje (kas labai nebūdinga išradingiems korėjiečiams TONYMOLY) gali slypėti tokia grožio jėga:) Pirmiausia, mano itin šviesiai odai tiesiog tobulai tiko 01 (t.y. šviesiausias) Aura BB kremo numeris.


KMK_TM_aura_swatch.jpg


Jis ne tik tobulai prisitaikė prie mano odos (nes dauguma kitų maskuojančių priemonių man būna per tamsios), bet netgi stipriau negu vidutiniškai užmaskavo mano į raudonį linkusį veidą, visą dieną ant odos jautėsi itin lengvai (prisipažinsiu, kad kone lengviausiai iš visų bandytų), į raukšles ar poras nesubėgo (skirčiau priemonę pirštais), o į dienos pabaigą ant veido nebuvo jokio diskomforto ar odos tempimo. Nors gamintojas teigia, kad priemonė suteikia odai matiškumo, visgi drįsčiau pastebėti, kad tai ne visai tiesa, nes bent jau ant mano veido šio matiškumo nebuvo, taigi papildomai teko naudoti birią pudrą. Tačiau didžiausi atradimai manęs laukė vakare, kuomet nuvalius minėtą priemonę savo akimis galėjau įsitikinti (beje, pirmą kartą per visą BB kremų naudojimo patirtį), kaip šiame TONYMOLY Aura BB kreme esančios veikliosios medžiagos (drėkinantis hialuronas, jūrinis kolagenas, vertingi aliejai ir peptidai) atgaivino, pašviesino ir kažkokiu mistiniu būdu mano nuo dienos darbų pavargusį (juk būti gražiai irgi darbas, ar ne???) veidelį pavertė švytinčiu:)


KMK_TM_aura_ingredients.jpg


Tačiau bene labiausiai man patiko, kad ši maskavimo priemonė turi itin aukštą (beje, ne cheminį, o natūralų) apsaugos nuo saulės faktorių SPF 37, yra be mineralinių aliejų, talko, dažiklių ir kitų odai nedraugiškų ingredientų). Tobula, ar ne???:)


KMK_Julija_Aura_makeup.jpg


O šis superBBpudriukas (kaip ir kitos korėjietiškos TONYMOLY gėrybės) gyvena pas latvius nikamax.eu. Na o kitoje ir paskutinėje korėjietiškos kelionės dalyje skaitykite apie mišrios / riebios odos savinininkių absoliutų must-have – riebų blizgesį sugeriančias veido plėvėles…:)

Iki greito, mano brangutės:)