satisfaction 100% Guaranteed
Free shipping on orders over €50
  Fast delivery*
  Free gift
0

Welcome!

9 Item(s)

 • 13.07.16 Posted By Julija

   


  5. TONYMOLY odos riebalus sugeriančios servetėlės OIL CONTROL FILM 3M.

  Read More
 • 04.07.16

  Tags:

  Posted By Julija

  Ir toliau tęsiame savo šios vasaros korėjietišką kelionę, kurioje dalinamės patarimais, kokias kosmetikos priemones reikėtų pasirinkti, kad karštymečio sukeliami iššūkiai odai nesukeltų problemų. Šįkart pristatome ilgai lauktą TONYMOLY BB kremo Aura apžvalgą…

  4. TONYMOLY BB maskuojantis kremas LUMINOUS GODDESS AURA BB CREAM, spalva 01.

  Kad korėjiečiams turėtume dėkoti už šiandien visų mėgstamą bei daugumos nepakeičiama (ypač vasarą) laikomą odos priežiūros ir maskavimo priemonę – BB kremą, – turbūt žino kiekviena kosmetikos mylėtoja (na labai tikiuosi…:) Ir kiek man tenka nuolat įsitikinti, kiek vakariečiai bebandytų kopijuoti originalą ir mums bandytų siūlyti savuosius BB variantus – geriausiųjų ir daugiafunkciškiausiųjų titulą be konkurencijos išsaugo būtent korėjiečiai. Apie TONYMOLY Aura BB kremą esu girdėjusi tiek gero, kad pagaliau nutariau išbandyti šią gimtojoje Korėjoje (kaip ir kitame neazijietiškame pasaulyje) be galo populiarią maskavimo priemonę.


  KMK_TM_aura.jpg

  TONYMOLY BB kremas Luminous Goddess Aura

  Read More
 • 06.06.16 Posted By Julija

  TONYMOLY vėsinantis kremas paakiams AQUAPORIN COOLING EYE STICK.


  KMK_TM_eye_coooling_stick


  Su TONYMOLY intensyviai drėkinančia linija Aquaporin jau esu Jus supažindinusi savo apžvalgoje apie minėtos serijos naktinę kaukę. 

  Read More
 • 31.05.16

  Tags:

  Posted By Julija

  Karščiausias šios vasaros korėjietiškos kosmetikos penketukas: gražios odos išgyvenimo vadovas vasarą leidžiančioms mieste

  KMK_TM_dust_and_the_city_cream.jpg

  Read More
 • 29.02.16

  Tags:

  Posted By Jekaterina V.

  Neaprėpiamame grožio pasaulyje kartas nuo karto atsiranda gana prieštaringai vertinamas grožio produktas, aplink kurį it bičių spiečius sukasi plepiosios kosmetikos mylėtojos ir bando jame įžvelgti tiek angeliškų, tiek demoniškų savybių. Būtent tokia priemone tapo jau kurį laiką itin aršių ir aštrių diskusijų sulaukianti populiarios Pietų Korėjos kosmetikos gamintojos TONYMOLY kaukė veidui Tomatox Magic White Massage Pack.


  KMK_tomatox3

  Read More
 • 24.02.16

  Tags:

  Posted By System Administrator
  Nežinau kaip Jus, mano gražutės, bet mane jau gerokai pradėjo slėgti nesibaigianti dargana, šaltis, tamsa ir nuolatinis miego trūkumas. Vieną dieną šokinėjant tai per pusnis, o jau kitą – per lietuviškos žiemos ypatumais laikomas balas, pradėjau jausti, kad per šventes pozityvumo, geros nuotaikos ir energijos pakrautos mano baterijos į sausio pabaigą jau beveik išsikrovė ir man gyvybiškai reikia atostogų. Prieš akis kaipmat atsivėrė nesibaigiantis jūros mėlis, saulė ir nerūpestingas savęs gražiosios lepinimas visais įmanomais malonybiniais būdais. Svajoti niekas nedraudžia, bet gyvenimiškos realybės planuose, deja, kelionės į egzotiškus šiltuosius kraštus man šiuo metu nenusimato...Read More
 • 21.02.16

  Tags:

  Posted By System Administrator
  Я очень давно хотела попробовать косметику от Tony Moly.  Кто не знает, Tony Moly  это косметика корейского бренда. В составе их косметики входят только натуральные ингредиенты, преимущественно это экстракты различных фруктов и растений; сама косметика не тестируется на животных.
  Read More
 • 17.02.16

  Tags:

  Posted By System Administrator
  GERESNIS UŽ EOS tik KISS KISS… Kad priemonių lūpoms puoselėti niekada nebūna per daug – tikrai man pritarsite, ypač žiemos metu mūsų pūstosios lūpytės reikalauja ypatingos priežiūros ir apsaugos. Todėl šiuo metu įvairių formų, dydžių, sudėčių ir poveikio sveikų ir gražių lūpyčių draugai gyvena tiek ant mano kosmetinio staliuko, tiek kosmetinėje, tiek rankinuke ir netgi vienas (dėl viso pikto, atsargai) slepiasi džinsų kišenėje.
  Read More
 • 16.02.16

  Tags:

  Posted By System Administrator
  O taip, – šis mažasis vyrukas išties puikiai sudėtas – juodai balta kremo pakuotė pagaminta iš gana tvirto plastiko, netgi su specialiai iškilusiomis ausytėmis ir letenėlėmis, viena iš jų laiko bambuko šakelę (šis augalas yra pagrindinė kremo sudedamoji dalis). Pats kremukas slepiasi pandutės viduje ir tam, kad jį pasiektume, reikia tiesiog atsukti viršutinę jos kūno dalį-dangtelį bei nuimti apsauginį plastikinį dėkliuką nuo apatinės dalies. Gana tirštokas baltos grietininės konsistencijos ir specifinio akacijų kvapo tepaliukas savo sudėtyje turi su pigmentinėmis dėmėmis, paraudimais ir nelygumais kovojančio niacinamido, regeneruojančio bambuko ir maitinančio medaus ekstraktų bei nuo neigiamo aplinkos poveikio apsaugančio sviestmedžio sviesto. Nors iš pirmo žvilgsnio gana riebokas, bet tepamas plonu sluoksniu, vos per kelias minutes susigeria, nepalikdamas jokios plėvelės ar diskomforto.
  Read More

9 Item(s)

My Cart

You have no items in your shopping cart.